Logo_Grafit-i
 
STRONA GŁÓWNAO FIRMIEOFERTADOSTAWCYNA TOPIEAKTUALNOŚCINASZ ZESPÓŁKONTAKTWSPÓŁPRACA
 
 
ul.Rolna 2c, 25-419 Kielce
tel. 41 342 51 41
tel. 41 342 51 40
tel./fax. 41 343 13 43
biuro@grafit-kielce.pl
zamowienia@grafit-kielce.pl

AKTUALNOŚCI

GRAFIT TARGI SZKOLNO-BIUROWE IV 5 czerwca 2014

5 czerwca 2014 odbyła się czwarta edycja Targów szkolnych organizowanych przez firmę Grafit. W tym roku podobnie jak w ubiegłym można było zapoznać się z nową ofertą wielu dostawców.

ZOBACZ GALERIĘ
IV GRAFIT TARGI SZKOLNO-BIUROWE

IV edycja Targów oragnizowanych przez GRAFIT odbędzie się 05.06.2014r. Zapraszamy do zapoznania się z listą i mapką wystwaców.ZOBACZ MAPKĘ
GRAFIT TARGI SZKOLNO-BIUROWE IV 5 czerwca 2014

IV edycja Targów oragnizowanych przez GRAFIT odbędzie się 05.06.2014r. na naszym placu parkingowym. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami prezentowanymi przez zaproszone firmy.ZOBACZ SZCZEGÓŁY
AKCESORIA DLA KREATYWNYCH !!!

Zapraszamy do zapoznania się z działem z akcesoriami dla twórczych i kreatywnych. Znajdują się tam materiały do decoupage, pyramage, embrossingu, quillingu, origami oraz szeroko pojętego handmade.
Wszytsko dla młodszych i starszych twórców. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.


ZOBACZ OFERTĘ!


1 2
 
 
NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!    NAJWIĘKSZY WYBÓR - NAJLEPSZE CENY !!!    DOWÓZ NA TERENIE KIELC - GRATIS !!!   
 
 
 
 
Odwiedzin:
 
Strona głównaO FirmieOfertaDostawcyNa topieAktualnościNasz ZespółKontaktWspółpraca
 
 
Licznik odwiedzin